فرستادن برنامه نویسی طراحی وب دانشگاه

فرستادن: برنامه نویسی طراحی وب دانشگاه اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی اندروید طراحی آموزش

عثمان دمبله بعلاوه 50 میلیون پوند ، پیشنهاد خاص بارسلونا جهت جذب آزارد

به گزارش میزان، کلوب بارسلونا قصد دارد با ارائه پیشنهاد خاص ای جهت جذب آزارد، کلوب رئال مادرید را در جذب این ستاره ناکام بگذارد. پیشنها..

ادامه مطلب

حاضرم به صورت مجانی دوباره سرمربی تیم ملی آرژانتین شوم / مارادونا

ستاره سال‌های دور تیم ملی آرژانتین می‌خواهد به صورت مجانی هدایت آلبی سلسلته را بر عهده بگیرد. مارادونا: حاضرم به صورت مجانی دوباره سرمربی ت..

ادامه مطلب

قول می‌دهم با تمام وجود تلاش کنیم و بجنگیم / عزت‌اللهی

به گزارش ایسنا ، سعید عزت اللهی، بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران شنبه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کمپ لوکو..

ادامه مطلب

تصاویر) + پیش‌بینی نتیجه های انگلستان با مورچه! (

یک موجود تازه هم به آینده نگری کننده های جام جهانی فوتبال اضافه شد.دو گروه از مورچه ها با طی مسافتی بر روی طناب تا ملکه خود،تیم ملی انگلیستان را برند..

ادامه مطلب

توقف برزیل مدعی برابر سوئیس ، شگفتی‌های جام ادامه دارد

به گزارش تسنیم، تقابل یکشنبه شب تیم های ملی فوتبال برزیل و سوئیس در گروه E جام جهانی ۲۰۱۸ با تساوی یک-یک آخر یافت. شگفتی های جام ادامه دارد..

ادامه مطلب

تایید پناهندگی 2 ورزشکار ایرانی در استرالیا

2عضو تیم ملی کبدی کشور عزیزمان ایران در سفر به استرالیا در این کشور باقی مانده اند و به کشور عزیزمان ایران برنگشته اند. آنها درخواست پناهندگی خود را ب..

ادامه مطلب

پیروزی پارس جنوبی برابر پدیده مشهد

به گزارش مهر، در ادامه مسابقه های هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۴ امروز جمعه تیم پدیده در مشهد به مصاف پارس جنوبی رفت که این بازی در نهایت با نتی..

ادامه مطلب

کدام هشت؟ کریمی یا جباری؟

«آقای هشت، بیرون زمین آدم دیگری هست. شوریده بر همه و تند نیش می‌زند و می‌برد. در لحظه قضاوت بر درستی و نادرستی این طغیان اما، چیزی غایب است: آرامش. در لح..

ادامه مطلب

دمبله ۳ تا ۴ هفته خانه‌نشین شد

به گزارش تسنیم، عثمان دمبله که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته بود، بار دیگر دچار مصدومیت شد و بر اساس اعلام رسمی کلوب بارسلونا به مدت 3 تا 4 هفته منز..

ادامه مطلب

توقف استقلال برابر سایپا با اتفاق شیرینی که تلخ شد! , هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال

تیم فوتبال استقلال که با حضور سرمربی آلمانی خود نتیجه های مطلوبی کسب کرده بود در حالی که تا دقایق نهایی از شاگردان علی دایی پیش بود دو امتیاز خانگی را از ..

ادامه مطلب