فرستادن برنامه نویسی طراحی وب دانشگاه

فرستادن: برنامه نویسی طراحی وب دانشگاه اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی اندروید طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قول می‌دهم با تمام وجود تلاش کنیم و بجنگیم / عزت‌اللهی

به گزارش ایسنا ، سعید عزت اللهی، بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران شنبه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کمپ لوکوموتیو مسکو ا

قول می‌دهم با تمام وجود تلاش کنیم و بجنگیم / عزت‌اللهی

عزت اللهی: قول می دهم با تمام وجود تلاش کنیم و بجنگیم

عبارات مهم : ایران

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید توقعات مردم از تیم اوج رفته هست.

به گزارش ایسنا ، سعید عزت اللهی، بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران شنبه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کمپ لوکوموتیو مسکو اظهار کرد: شرایط خوبی داریم. با توجه به بازی که برابر اسپانیا انجام دادیم، قطعا هم توقعات خودمان اوج رفته است و همین که می بینیم مردم لطف و حمایت داشتند از ما، بنابراین فکر می کنم توقعات مردم از ما بیش تر شده است است.

او افزود: توقعات زیاد مردم وظیفه ما را سنگین تر می کند که بازی با پرتغال که حکم فینال را جهت ما دارد، با همه وجود تلاش و دوندگی کنیم تا کشور عزیزمان ایران سربلند شود. امیدوارم مردم مثل بازی مراکش و اسپانیا به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند و آن هایی که در کشور عزیزمان ایران حضور دارند مانند هر لحظه جهت ما دعا کنند تا سربلند شویم.

قول می‌دهم با تمام وجود تلاش کنیم و بجنگیم / عزت‌اللهی

این بازیکن تیم ملی فوتبال ایران، بیان کرد: قطعا در جام جهانی هر بازی حکم فینال را دارد. در حال حاضر در مرحله گروهی تیم های خیلی بزرگ جهت افزایش به مسئله خورده اند ولی ما هنوز سه امتیاز داریم و امید زیادی هم جهت افزایش داریم. تک بازی داریم که مشخص می کند کدام تیم افزایش خواهد کرد. همین فکر می کنم روحیه خوبی در تیم ایجاد کرده، آیا که هر لحظه عادت داشتیم در دو بازی اول وظیفه مان نسبتا مشخص می شد. این یک پیشرفت بسیار خوب جهت فوتبال هست. در مسابقه های جام جهانی واقعا نمایش کشور عزیزمان ایران بسیار امیدوار کننده بود. با وجود این که می دانیم از نظر تاکتیکی و تکنیکی شاید از تیم های طراز اول دنیا عقب باشیم، ولی آن غیرت ایرانی و تلاش بازیکنان به کار آمده تا فاصله ها کم تر شود. قطعا کار مشکل پیش رو داریم. پرتغال قهرمان اروپا است و بازیکنان خیلی بزرگی در این تیم حضور دارند، ولی در زمین فوتبال همه چیز می تواند متفاوت رقم بخورد و مردم می آیند که این تفاوت ها را ببینند. امیدوارم در دیدار برابر تیم ملی فوتبال پرتغال بتوانیم عالی ترین نمایش مان را به اجرا بگذاریم.

عزت اللهی تصریح کرد: تلاش می کنیم گل بزنیم و مهم این است که تیم برنده شود. فرقی هم نمی کند که چه کسی گل بزند. مهم افزایش تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

به گزارش ایسنا ، سعید عزت اللهی، بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران شنبه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کمپ لوکوموتیو مسکو ا

وی راجع به گل آفسایدی که به اسپانیا زد هم، گفت : در این مدت آن قدر فشار روی من زیاد بود و مشکل ها کشیدم و اسپانیا آن قدر تیم بزرگی بود که گل زدن برابر آن ها جهت هر بازیکنی افتخار باشد به همین خاطر در لحظه ای که گل زدم، همه آن مشکل ها و ثانیه هایی که فشار را تحمل می کردم جلوی چشمم آمد به همین خاطر می خواستم خوشحالی ام را با خانواده ام که در این مدت خیلی از من حمایت کردند تقسیم کنم که دیدم بازیکنان نیمکت نشین به سمتم آمدند و مجبور شدم به سمت دیگری بروم. ولی قسمت آن نبود که آن گل مورد قبول قرار گرفته شود و ان شاء الله برابر تیم ملی فوتبال پرتغال پیروز شویم.

عزت اللهی در پاسخ به این پرسش که چه قولی به هواداران ایرانی می دهد؟ گفت : تنها قولی که می توانم بدهم این است که هم چون بازی قبل با تمام وجود تلاش کنیم و بجنگیم بقیه ماجرا هم در اختیار خدا هست، ولی مردم مطمئن باشند هم ما و هم کادر فنی تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا عالی ترین نتیجه را بگیریم. کادر فنی هم شبانه روز تلاش می کند و بر روی کارهای آنالیزی وقت می گذارد که ان شاء الله بتوانیم جهت مردم و کشور عزیزمان ایران افتخار آفرینی کنیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ادامه صحبت هایش بیان کرد: این که تیم ملی یک دل است ماحصل تلاش کادر فنی و همه اعضای تیم ملی هست. آقای کارلوس کی روش تلاش زیادی در این زمینه انجام داده اند. حضور بازیکنان با تجربه خیلی به ما جوانان کمک می کنند که همدلی ایجاد شود. هر لحظه هنگامی که حرف می زنیم می گوییم “تیم” این یعنی همدلی وجود دارد. هنگامی که گلی زده می شود که به طور مثال گل من به اسپانیا را به خاطر می آورم هنگامی که ویدیو بازی را دیدم و خوشحالی نیمکت نشینان در آن صحنه را دیدم خیلی هیجان زده شدم که نیمکت نشینان جلوتر از بازیکنان ذخیره خوشحالی می کردند. اینها همه تلاش کل کشور هست. ما هم تلاش می کنیم مانند سرباز در اختیار تیم ملی باشیم.

قول می‌دهم با تمام وجود تلاش کنیم و بجنگیم / عزت‌اللهی

افتخار است که بازیکن تیم ملی باشیم. امیدوار هستم عالی ترین نتیجه را بگیریم و در تاریخ ثبت شویم. البته آن صحنه گل را دلم نمی آمد دوباره نگاه کنم، ولی دوبار آن را تماشا کردم. البته در آن صحنه سردار آزمون توپ را لمس نکرد و فکر نمی کنم به خاطر این عنوان آن صحنه آفساید باشد. حتی آقای کارلوس کی روش از او پرسید گفت توپ را لمس نکردم و حتی در دوربین هایی که خود VAR دارد هم مشخص شده است بود که توپ را سردار آزمون لمس نکرده هست. البته من کارشناس داور نیستم و کارشناسان فیفا باید در این باره نظر بدهند، ولی آن چه که مهم است این است که ما باید با تلاش مان آنقدر نیرومند عمل کنیم که هیچ بحث دیگری راجع به این مباحث وجود نداشته باشد.

در ادامه این گفت وگو یکی از خبرنگاران خطاب به عزت اللهی، گفت شاید در بازی برابر تیم ملی فوتبال پرتغال صحنه های ۵۰ – ۵۰ را به حریف بدهند که کریستیانو رونالدو همراه با هم تیمی هایش موفق باشد که این بازیکن پاسخ داد: ۱۰۰ درصد همین طور است و هر لحظه نمی شود همه چیز به نفع تیم ملی ما باشد. باید آن قدر خود را نیرومند کنیم که جای بحثی وجود نداشته باشد.

به گزارش ایسنا ، سعید عزت اللهی، بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران شنبه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کمپ لوکوموتیو مسکو ا

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکن | فوتبال | پرتغال | اسپانیا | بازیکنان | سعید عزت اللهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz