فرستادن برنامه نویسی طراحی وب دانشگاه

فرستادن: برنامه نویسی طراحی وب دانشگاه اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی اندروید طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وظیفه‌ام بود به علی دایی سلام کنم ، نفت از آسیا از بین بردن نشده است

سرمربی تیم فوتبال نفت با بیان اینکه این تیم با ادامه غلط های داوری به دسته اول سقوط می‌کند، گفت: نفت از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن نشده و روی این مسابقه های

وظیفه‌ام بود به علی دایی سلام کنم ، نفت از آسیا از بین بردن نشده است

نفت از آسیا از بین بردن نشده است/ وظیفه ام بود به علی دایی سلام کنم

عبارات مهم : برخورد

سرمربی تیم فوتبال نفت با بیان اینکه این تیم با ادامه غلط های داوری به دسته اول سقوط می کند، گفت: نفت از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن نشده و روی این مسابقه های حساب می کنیم!

حمید درخشان در گفتگو با مهر، به دلایل باخت این تیم برابر پدیده مشهد پرداخت و از داوران به عنوان مهم ترین عامل ناکامی این تیم در چند بازی گذشته یاد کرد. وی همچنین با بیان اینکه تیمش را جهت مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا تقویت خواهد کرد و به حضور در این مسابقه های امیدوار هست، به نحوه برخورد علی دایی با او در شرکت لیگ هم پرداخت و گفت: ضامن برخورد گرم و سرد دیگران نیستم.

وظیفه‌ام بود به علی دایی سلام کنم ، نفت از آسیا از بین بردن نشده است

مشروح این گفتگو در ذیل می آید:

* سومین باخت متوالی شما در لیگ اینبار برابر پدیده رقم خورد. علت این باخت و استمرار ناکامی نفت چیست؟

– حمید درخشان: ما بازی خوبی انجام دادیم و بر تصویر جریان بازی گل خوردیم. از فرصتهای خوبمان هم استفاده نکردیم و روی سه ضد حمله غافلگیر شدیم. ضمن اینکه داور گل صحیح ما را مردود اعلام کرد و همین باعث شد شیرازه تیم نفت از هم بپاشد. داوران تیم های «بی کس و کار » و بدون تماشاگر مثل نفت را پیدا می کنند و هرطور که دلشان بخواهد، برخورد می کننند. داور در بازی روز گذشته هم ما را واقعا اذیت کرد. بیشترین مسئله ما را داوران رقم زده اند؛ از بازی با صنعت نفت گرفته تا بازی با پرسپولیس و حالا هم پدیده. ما داریم تاوان اشتباه داوران را می دهیم. از آنجا که تیممان هم تماشاگر ندارد، فدراسیون به اعتراضاتمان بی توجه است.

سرمربی تیم فوتبال نفت با بیان اینکه این تیم با ادامه غلط های داوری به دسته اول سقوط می‌کند، گفت: نفت از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن نشده و روی این مسابقه های

* صرفنظر از غلط های داوران، قبول دارید تیم نفت از نظر فنی هم پرسشها زیادی دارد؟

– ما در گل زدن مسئله داریم. در همین ارتباط جابجایی هایی را هم انجام داده ایم. کاستی هایی داریم و حتما باید در نیم فصل بازیکن تازه بگیریم. با پرسشها دیگری هم دست و پنجه نرم می کنیم. از همه مهمتر، شرایط معنوی و روانی هست. هنگامی که هر روز صبح از خواب بیدار می شویم، مدام مباحث مختلفی راجع به حضور تیم ما در لیگ قهرمانان آسیا مطرح می شود که مستقیم روی روحیه بازیکنان تاثیرگذار هست. با تمام این پرسشها ما در بازی با پدیده خیلی خوب بودیم و تنها کاری که نکردیم، گلزنی بود. البته یک گل صحیح هم زدیم که داور آنرا مردود اعلام کرد. اگر آن گل درست اعلام می شد، نتیجه بازی 2 – 2 می شد و شرایط کاملا عوض کردن می کرد.

* شما معتقدید که این غلط های ادامه دار است؟

– هنگامی که که از بازی با صنعت نفت به پایتخت کشور عزیزمان ایران بر می گشتیم، داور بازی را در فرودگاه دیدیم و او فقط گفت که ببخشید؛ اشتباه از ما بود. خب این غلط های به چه قیمتی است؟ تیمی که میلیاردی هزینه کرده اند را با این غلط های می اندازند لیگ دسته اول! در بازی با پدیده هم که گل محسن بنگر کاملا صحیح بود. بروند فیلم بازی را نگاه کنند. دفاع و دروازه بان پدیده در آن صحنه به هم خوردند و داور به اشتباه، آفساید اعلام کرد. اینها مسائلی است که برایم عجیب و غریب است ولی به همان اندازه برایم تازگی ندارد!

وظیفه‌ام بود به علی دایی سلام کنم ، نفت از آسیا از بین بردن نشده است

* آیا در نیم فصل بازیکنان جدیدی به خدمت می گیرید؟

– بله، ما هم جهت ادامه لیگ و هم جهت لیگ قهرمانان آسیا باید تقویت شویم!

سرمربی تیم فوتبال نفت با بیان اینکه این تیم با ادامه غلط های داوری به دسته اول سقوط می‌کند، گفت: نفت از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن نشده و روی این مسابقه های

* مگر هنوز به لیگ قهرمانان آسیا فکر می کنید؟

– بله؛ آیا که نه. ما هنوز روی حضور در آسیا حساب می کنیم. هنوز هیچکس به صورت رسمی چیزی اعلام نکرده هست. شما خبر رسمی در این ارتباط گرفته اید؟

* فدراسیون فوتبال اعلام کرده است همان چیزی که به AFC اعلام کند، ملاک کنفدراسیون آسیا خواهد بود. در آن لیست ارائه شده است به AFC، نامی از تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران نبود.

وظیفه‌ام بود به علی دایی سلام کنم ، نفت از آسیا از بین بردن نشده است

– ملاک همه آن چیزی است که کنفدراسیون آسیا اعلام کند. هنوز هم چیزی به صورت رسمی از سوی کنفدراسیون اعلام نشده هست. ما منتظریم ببینیم چه تصمیمی می گیرند!

* اوضاع مالکیت کلوب به کجا رسید؟ آیا حمیدرضا جهانیان هنوز مالک کلوب است؟

– بله ایشان آمده و از جیبش هزینه می کند. نباید اجازه بدهیم این آدمها از فوتبال فرار کنند! نفت از تیم های ریشه دار است و امیدوارم این پرسشها در آن حل شود.

* اگر مالک کلوب از جیبش هزینه می کرد که تیم نفت این پرسشها را نداشت.

– بله آنطور که باید و شاید هزینه نمی شود ولی این هزینه ها خُرد خرد انجام می شود و به عنوان نمونه جهت سفر مشکلی نداریم! باید خیلی بهتر از این باشد.

* برخورد شما و علی دایی در شرکت لیگ در هفته گذشته هم سر و صدای زیادی به پا کرد و جهت شما تصویر العمل هایی منفی در پی داشت.

– مگر من از دیوار کسی اوج رفته ام؟ ما مربی هستیم و جای مربی دیگری سر کار می رویم. این طبیعی هست. مگر تا به حال هیچکس جای من نیامده است؟ آیا بعضی از مربیان جای ما می آیند حق دارند ولی ما به ناحق مشغول به کار می شویم؟

* شما انتظار این برخورد سرد را از دایی داشتید؟

– من وظیفه ام بود و سلام کردم که علی دایی هم جواب داد و مشکلی نبود. گرم و سرد بودن برخورد هم به خود دایی بر می گردد. من ضامن برخورد گرم و سرد دیگران نیستم.

واژه های کلیدی: برخورد | داوران | روز گذشته | نحوه برخورد | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz