فرستادن برنامه نویسی طراحی وب دانشگاه

فرستادن: برنامه نویسی طراحی وب دانشگاه اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی اندروید طراحی آموزش

گت بلاگز بازار خودرو خودروهای کمتر از ۴۵ میلیون تومان زیاد کردن قیمت نداشته‌اند / مدیرعامل سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محصولات تولیدی گروه سایپا با قیمت‌های کمتر از ۴۵ میلیون تومان، هیچگونه زیاد کردن قیمتی نداشته‌اند.

خودروهای کمتر از ۴۵ میلیون تومان زیاد کردن قیمت نداشته‌اند / مدیرعامل سایپا

مدیرعامل سایپا: خودروهای کمتر از ۴۵ میلیون تومان زیاد کردن قیمت نداشته اند

عبارات مهم : ماشین

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محصولات تولیدی گروه سایپا با قیمت های کمتر از ۴۵ میلیون تومان، هیچگونه زیاد کردن قیمتی نداشته اند.

محسن جهرودی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: محصولاتی همچون پراید، تیبا، ساینا و تندر ۹۰ که در سطح قیمتی کمتر از ۴۵ میلیون تومان قرار دارند مشمول قیمت گذاری شورای مسابقه بوده و زیاد کردن قیمت این خودروها در حیطه مصوبه های این شورا است بنابراین در این خودروها هیچگونه زیاد کردن قیمتی تاکنون صورت نگرفته است.

خودروهای کمتر از ۴۵ میلیون تومان زیاد کردن قیمت نداشته‌اند / مدیرعامل سایپا

وی با اشاره به زیاد کردن قیمت ۹.۶ درصدی خودروهای با رده قیمتی بالاتر از ۴۵ میلیون تومان این شرکت از جمله سراتو، ساندرو، ساندرو استپ وی، برلیانس، چانگان و آریو، خاطرنشان کرد: هیچ یک از نمایندگی های فروش سایپا اجازه عرضه ماشین به مشتریان به قیمتی بالاتر از قیمت های مصوب فروش را ندارند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه با نشانه دسترسی بهتر و امن تر مردم به محصولات و جلوگیری از سودجویی دلالان ماشین در بازار، تمامی طرح های فروش محصولات از طریق سامانه فروش اینترنتی و با تعریف هر کد ملی یک ماشین در نظر گرفته شده است هست، ادامه داد: این اقدام با نشانه جلب رضایت مشتریان و سهولت زیاد در دسترسی مطمئن به محصولات این گروه صورت گرفته است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محصولات تولیدی گروه سایپا با قیمت‌های کمتر از ۴۵ میلیون تومان، هیچگونه زیاد کردن قیمتی نداشته‌اند.

وی اظهار کرد: بازرسی از نمایندگی های فروش محصولات با نشانه آشنایی صحت عملکرد فروش و رعایت حقوق مشتریان در عملیات فروش ماشین با قیمت های مصوب به صورت مستمر انجام می شود و اگر مردم هرگونه تخلفی را در این حوزه شناسایی کردند می توانند به شماره ۰۹۶۵۵۰ مرکز امور مشتریان، اطلاع دهند تا در مناسب ترین وقت پیگیری و برخورد مورد نیاز صورت گیرد.

واژه های کلیدی: ماشین | میلیون | محصولات | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz